Evcil Hayvanlar İçin Ek Gıda

Kapalı ortamlarda beslenilen he çeşit hayvanın sağlıklı ek gıdalara ihtiyacı vardır. Ev yapımını aratmayacak kedi, köpek, kuş ve diğer kemirgen evcil hayvanlar için ek gıda seçmenize yardımcı olacak bir sayfa bulunuyor. Yeni evcil hayvanınız için hazır ve onu doğru şekilde beslediğinizden emin olmak istiyorsanız mutlaka buradaki ürünleri kullanmalısınız.

Ne Tür Gıdalar Kullanılmalı

Mesela reflex plus tavuklu soslu kedi konservesi doğru beslenmenin sağlanması, güçlü kemikler ve tüm enerjiyi toplaması açısından son derece kullanışlıdır.

Bu ürünleri kullandıktan sonra hangi yiyeceğin evcil dostunuz için doğru ve iyi bir uyuma sahip olup olmadığını anlayabilirsiniz. Köpekler için çok kullanışlı doyurucu ve sağlıklı uygun fiyatlarla pro plan orta ırk somonlu ve pirinçli köpek maması alabilirsiniz. Bu mama sağlıklı bir tahıldır ve köpeğiniz için faydalıdır. Bu gıdayı başka gıdalarla karıştırarak daha canlı ve enerjik olmasını sağlayabilirsiniz.

Beslenmede Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir yavru evcil hayvan beslerken unutulmaması gereken hızla büyüyor olduklarıdır. Kemik, kas gelişmesi için vücutlarını koruyup geliştirecek ekstra besinlere ihtiyaçları vardır. Yavrular, annelerinin sütünden ihtiyaç duydukları kalorileri alamayacaksa yaklaşık dört hafta sonra mutlaka ek gıdalara başlanılmalıdır.

Her evin vazgeçilmezi evcil kuşlar nature plan paraketler için tam yem kullanılmalıdır. Kuşlarınızı dinç ve daha canlı tutacak bu yem ihtiyaçları olan protein ve vitaminleri barındırmaktadır. Tüm bu ürünlerin herhangi bir yan etkisi yoktur ve bir veterinere danışılarak alınabilirler. Besin ihtiyaçları çok hızlı değiştiğinden sürekli aynı ek gıdalar yerine farklı ürünlere yönelerek gelişimlerine destek olabilirsiniz.

Tüm bu ürünlerin dışında evcil hayvanlarınızın bakımlarını karşılayacak bakım ürünleri de mevcuttur. Kedi, kuş, köpek ve diğer canlılar için dış görünüşteki tüyler, tırnaklar için temizleyici ve onarıcı ürünler bulabilirsiniz. Evcil hayvanlar için ek gıda bulabileceğiniz tek yer burasıdır. Tüm sağlık çözümleri beslenme ve bakım işlemleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.