Kedi ve Köpeklerin Birlikte Yiyebileceği Mamalar

Türkiye’de hem kedi hem de köpek besleyen sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Bu sebepten dolayı insanlar kedi ve köpeklerin birlikte yiyebileceği mamalar aramaktadır. Çünkü her iki hayvana da ayrı mamalar almaktansa ikisi için de tek bir mama almak daha mantıklı olmaktadır.

Mantıklı ve Karlı

Her iki hayvan türünün de yiyebileceği mamalar tercih ederseniz sizin için daha mantıklı ve karlı olur. Dilerseniz Pro Plan adlı markanın kedi ya da köpek mamalarını tercih edebilirsiniz. Bu mama markasının kedi ırklarına özel mamaları da bulunmaktadır. Ödül mamasından light mamalara, tahılsız mamalardan kısırlaştırılmış hayvanlara özel mamalara kadar birçok kategoriye ayrılmakta olan kedi ve köpek mamaları bulunmaktadır. Eğer siz de bu çeşit mamaları arıyorsanız internetten sipariş verebilirsiniz. Pro plan adlı mama markası köpekler için de özel mamalar sunmaktadır.

Irka Özel Mamalar

Irka özel köpek mamaları, sığır etli, pirinçli ve somonlu, kuzu etli, küçük ırklara özel mamalar ve daha birçok türde mamalar üretmekte ve satış yapmaktadır. Dilerseniz isteğinize göre pro plan adlı markanın konserve mamalarını da tercih edebilirsiniz. Bu mama markası evcil hayvan besleyen insanların en çok tercih ettiği kaliteli mamalar arasında yer almaktadır. Yapılan araştırmalara göre de ürettikleri kaliteli mamalar ile hayvanlara oldukça yararlı vitaminler sağlanmaktadır. Hayvanlarınızın cinsine ve yemek zevkine göre bu sağlıklı ve kaliteli mamaları tercih edebilirsiniz. Bu mama markası ile evcil hayvanınızın büyümesine ve gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Ve ona özel mamalar ile daha iyi bir öğün sağlamış olursunuz. Siz de bu mamalar ile evcil hayvanlarınızı ya da sokaktaki hayvanları sağlıklı bir şekilde besleyebilirsiniz. Mama verirken yanına bir kap da su koyarsanız sindirmesi daha kolay olacaktır.